Jā, es esmu sapņotājs. Sapņotājs ir tas, kurš atrod savu ceļu tikai mēness gaismā, un viņa sods ir, ka viņš redz rītausmu agrāk nekā visi citi. (Oskars Vailds)


Apraksts

Audekls, eļļa, autortehnika, kafija, 100x70 cm, 2021 /// Māksliniece Marin Medi savus darbus veido ar īpašu individuālo pieeju, filozofiju un autortehniku. Abstraktie gleznojumi veidoti kā saikne ar zemapziņu un neapzināto, ļaujot skatītājam nodoties emociju plūdumam un asociācijām. Gleznas ir papildinātas ar kādu slavena vai nezināma autora citātu, kas arī kalpo kā darba nosaukums. Citāts rakstīts ar roku uz grāmatas lapas, ko ieskauj vairāki krāsas slāņi. Tādējādi savienojot divas enerģijas – “krāsas spēku” un “vārda spēku”. Gleznojums ieturēts pelēkās un oranžās krāsas kombinācijā, visu plaknes virsmu klāj izteiksmīga faktūra. Mākslas darbu papildina Oskara Vailda citāts citāts krievu valodā “Да, я мечтатель. Ведь мечтатель -это тот, кто находит свою тропу только при лунном свете, а наказание его в том,что он видит рассвет раньше, чем все другие.” Mākslinieces paraksts gleznas labajā apakšējā malā.
Dienas
:
Stundas
:
Minūtes
:
Sekundes
Līderis: Nav likmes
Esošā likme
Nav likmes
Pieņemt
Minimālā likme:
Apsveicam, Jūs esat izsoles uzvarētājs! 5 darba dienu laikā Jūs saņemsiet rēķinu uz lietotāja profilā norādīto e-pastu, kas jāapmaksā 15 dienu laikā pēc tā saņemšanas. Vairāk par apmaksu un saņemšanu.

Apraksts

Lotes numurs: 2022/0089
Mākslinieks: Marin Medi
Paredzamā cena: 200
Stāvoklis: 8
Žanrs/Stils: Abstraktā māksla

Likmju vēsture

Likmes dati Pircējs Likme
Nav likmju