Jaunumi

20.06.2024

Art Platz Auction Highlights June 2024

Art Platz Auction Highlights jūnija mēneša izlasē tēva un dēla tandēms – Herberts Siliņš un Kārlis Siliņš. Abus gleznotājus raksturo izteiksmīgs krāsu lietojums, formu stilizācija un svaiga pieeja glezniecības medijam.
13.06.2024

Valdis Bušs. Sloka

Art Platz Auction tiešsaistes izsolē pievienots jauns latviešu modernā ainavista un kolorista Valda Buša darbs. Autora darbus caurstrāvo spilgta, ekspresīva krāsainība un otas triepiena virtuozitāte.
06.06.2024

Valda Buša NFT kolekcija. Ainava ar ceļu

Art Platz Auction tiešsaistes platformā iespējams iegādāties NFT, kas pieejami vadošajā digitālās mākslas vietnē OpenSea. Valda Buša NFT kolekcijas darbs “Ainava ar ceļu” (1977) gleznots dinamiskiem triepieniem vēsi smaragdzaļos toņos.
30.05.2024

Valdis Bušs. Taureņu laiks

Art Platz Auction tiešsaistes izsolē pievienots jauns latviešu kolorista un ainavista Valda Buša darbs. Pazīstams ar savu izteiksmīgo krāsu lietojumu un enerģisko otas triepienu. “Taureņu laiks” ir viena no nedaudzajām Valda Buša figurālajām kompozīcijām ar niansētu toņu un pustoņu saspēli. “Taureņu laiks” (Lote 2024/0308), kā arī citi Valda Buša mākslas darbi pieejami solīšanai tiešsaistē.
23.05.2024

Art Platz Auction Highlights May 2024

Art Platz Auction Highlights maija mēneša izlasē latviešu modernista Valda Buša gleznojumi. Mākslinieks ir viens no savas paaudzes koloristiem, kurš lauza klasiskos priekšstatus par ainavu glezniecību. Iedvesmodamies no 20. gs, franču modernās glezniecības virzieniem viņš radīja savu unikālo stilu.
16.05.2024

Valda Buša NFT kolekcija. Krastmala

Art Platz Auction tiešsaistes platformā iespējams iegādāties NFT vadošajā digitālās mākslas vietnē OpenSea. Valda Buša NFT kolekcijas darbs “Krastmala” ir 20. gs. 70. gadu vidū radīts gleznojums – posms, kad mākslinieks saviem darbiem piešķīra izteiksmīgu faktūru un ekspresiju.
09.05.2024

Irīna Špakova. In Flux

Art Platz Auction tiešsaistes izsolē pievienots jauns mākslas darbs no jaunās paaudzes mūsdienu mākslinieces Irīnas Špakovas. Savos darbos autore pievēršas transcendentālai cilvēka un pasaules mijiedarbībai.
02.05.2024

Valda Buša NFT kolekcija. Ainava ar baznīcu

Art Platz Auction tiešsaistes platformā iespējams iegādāties NFT vadošajā digitālās mākslas vietnē OpenSea. Valda Buša NFT kolekcijas darbs “Ainava ar baznīcu” ir 20. gs. 80. gadu sākumā radīts darbs.
25.04.2024

Dmitrijs Lavrentjevs. Homo Ludens

Art Platz Auction tiešsaistes izsolē pievienots jauns Dmitrija Lavrentjeva dekupāžas tehnikā radīts darbs. Autora mākslas darbiem raksturīga ekspresīva vizuālā izteiksme, nosaukums un vēstījums
18.04.2024

Art Platz Auction Highlights April 2024

Art Platz Auction Highlights aprīļa mēneša izlasē spilgtā neoekspresionisma gleznotāja Ivara Heinrihsona darbi. Mākslinieks ir viens no ievērojamākajām personībām mūsdienu latviešu glezniecībā.