Jaunumi

28.09.2023

Jauni Zigmunda Šņores darbi

Art Platz Auction tiešsaistes izsolē pievienoti divi jauni mākslas darbi no akvarelista Zigmunda Šņores (1942). Mākslinieka darbi izceļas ar meistarīgu krāsu laukumu saspēli un minimālisma stilā ieturēto kompozīciju.
14.09.2023

Valda Buša NFT kolekcija

Art Platz Auction tiešsaistes izsole papildināta ar iespēju kļūt par digitālās mākslas kolekcijas īpašnieku un iegādāties NFT vienā no pasaulē vadošajām digitālās mākslas platformām OpenSea.
07.09.2023

Kārlis Dobrājs. Mākoņaina diena

Art Platz Auction tiešsaistes izsole papildināta ar jaunu latviešu glezniecības klasiķa Kārļa Dobrāja mākslas darbu. Gleznotājs ar niansētām tonālajām pārejām iemūžinājis atmosfērisku vasaras nogales ainavu ar plašu debesu telpu un izteiksmīgu mākoņu tēlojumu. Glezna “Mākoņaina diena” pieejama solīšanai tiešsaistē.
31.08.2023

Pirmā Valda Buša NFT kolekcija

Art Platz Auction tiešsaistes izsole papildināta ar iespēju kļūt par digitālās mākslas kolekcijas īpašnieku un iegādāties NFT no košā un ekspresīvā latviešu modernās glezniecības pārstāvja – Valda Buša.
10.08.2023

Kārļa Dobrāja ainavas

Art Platz Auction tiešsaistes izsolē pievienoti divi jaunākie latviešu klasiskās glezniecības pārstāvja Kārļa Dobrāja darbi. Monumentālā un kanoniskā siena vākšanas aina un skats pa mākslinieka darbnīcas logu ir pieejami solīšanai tiešsaistē.
27.07.2023

Ilze Laizāne. Lidojums

Art Platz Auction tiešsaistes izsolē pievienots jauns gleznotājas Ilzes Laizānes mākslas darbs. Dabas un eksotisku motīvu iedvesmotais darbs “Lidojums” ir no jaunākās mākslinieces veidotās darbu sērijas un personālizstādes AEROS centrālā glezna.