Jaunumi

14.09.2023

Valda Buša NFT kolekcija

Art Platz Auction tiešsaistes izsole papildināta ar iespēju kļūt par digitālās mākslas kolekcijas īpašnieku un iegādāties NFT vienā no pasaulē vadošajām digitālās mākslas platformām OpenSea.
07.09.2023

Kārlis Dobrājs. Mākoņaina diena

Art Platz Auction tiešsaistes izsole papildināta ar jaunu latviešu glezniecības klasiķa Kārļa Dobrāja mākslas darbu. Gleznotājs ar niansētām tonālajām pārejām iemūžinājis atmosfērisku vasaras nogales ainavu ar plašu debesu telpu un izteiksmīgu mākoņu tēlojumu. Glezna “Mākoņaina diena” pieejama solīšanai tiešsaistē.
31.08.2023

Pirmā Valda Buša NFT kolekcija

Art Platz Auction tiešsaistes izsole papildināta ar iespēju kļūt par digitālās mākslas kolekcijas īpašnieku un iegādāties NFT no košā un ekspresīvā latviešu modernās glezniecības pārstāvja – Valda Buša.
10.08.2023

Kārļa Dobrāja ainavas

Art Platz Auction tiešsaistes izsolē pievienoti divi jaunākie latviešu klasiskās glezniecības pārstāvja Kārļa Dobrāja darbi. Monumentālā un kanoniskā siena vākšanas aina un skats pa mākslinieka darbnīcas logu ir pieejami solīšanai tiešsaistē.
27.07.2023

Ilze Laizāne. Lidojums

Art Platz Auction tiešsaistes izsolē pievienots jauns gleznotājas Ilzes Laizānes mākslas darbs. Dabas un eksotisku motīvu iedvesmotais darbs “Lidojums” ir no jaunākās mākslinieces veidotās darbu sērijas un personālizstādes AEROS centrālā glezna.
25.07.2023

Art Platz Auction Highlights July 2023

Atzīmējot latviešu gleznotāja Valda Buša dzimšanas dienu 25. jūlijā, Art Platz Auction Highlights July 2023 mēneša izlasē divi mākslinieka karjeras sākumposma darbi.
20.07.2023

Ilze Laizāne AEROS

Art Platz Auction tiešsaistes izsolē pievienots spilgts mākslas darbs no gleznotājas Ilzes Laizānes. Detaļās niansētais gleznojums ir no jaunākā mākslinieces veidotā gleznu cikla “Lidojums”, kas izstādīts personālizstādes AEROS ekspozīcijā mākslas galerijā “Art Platz”.